سلام امروز ساعت هفت وقت مصاحبه داشتم و خواستم داغ داغ براتون تعریف کنم چی شد!

در مورد وقتم:

ایمیل اول: 17 نوامبر2017

ایمیل دوم: 16ژانویه 2019

وقت مصاحبه: 23ژانویه 2019

"برای لیسانس یا همون کالج"

اول از همه که چون مدارک تحصیلیم تایید نشده بود و مدرک زبان نگرفته بودم تا اینارو تکمیل کنم سایت ها واسه پذیرش بسته شد و کلا مجبور بودم بدون پذیرش برم سفارت (حالا نمیدونم میشد پذیرش مشروطی چیزی گرفت یا نه بالاخره گذشت)

بعد از اینکه دو روز تمام گریه کردم چون تو یک هفته چجوری میخواستم انگیزه نامه و زندگی نامه بنویسم پذیرش هم که نداشتم مدارکمم داده بودم برای تایید و نمیتونستم یه سری رایگان هفته قبل مصاحبه رو انجام بدم،از اونجایی گریه چیزیو تغییر نمیده شروع کردم به تکمیل مدارک

خلاصه با کلی استرس رفتم مصاحبه یه خانم محترمی افیسر بودن مدارکو ازم گرفتن و بهشون گفتم تا مدارکمو ردیف کنم نرسیدم به ددلاین و برای ترم زمستون میخوام اقدام کنم بهم تا سپتامبر وقت دادن که پذیرشو براشون ایمیل کنم و پرسیدن از سال 2016 چیکار کردم گفتم کنکور دادم و یه سال هم ب1 گرفتم(کلا فارسی صحبت کردن)

چندتا نکته:

کپی ها خیلی کمرنگ نباشه چون یچی مثل فرم ویزا که با خودکار پر میشه کپیش خیلی کمرنگه و افیسر داشت عصبانی میشد که این کمرنگه نمیتونم بخونم که من یه دونه دست نویس همرام بود اونو دادم بقیه مدارکم به ترتیب بود و کامل و اینکه کلا منگنه رو فراموش کنید برای هرچیزی، چون من فکر میکردم انگیزه نامم دوصفحه شد باید به هم منگنه کنم که نیازی به این کار نبود.

#وقت_مصاحبه #تجربه_شخصی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها