لیست پایین نتایج اعضای گروه هستش که برامون ارسال کردن!

1)تاریخ مصاحبه: 21.06.2016
2) تاریخ اعلام نتیجه ویزا (تلفنی یا سایت) : 13.07.2016 سایت
3) سن و رشته تحصیلی: 22 کالج t-kurs
4) تاریخ امتحان : 13.08.2016
5) در صورت وجود گپ تحصیلی آیا به سفارت اعلام کردید؟ بله
6) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ سفارت داشتید؟  خیر
7) آیا تا بحال به کشورهای اتحادیه اروپا یا حوزه شنگن سفر داشتید؟ خیر
8)توصیه یا توضیحات اضافی: من این‌متنو تو ی وبسایت خوندم و‌فکر میکنم‌کاملا درست میگه: چند تا نکته میگم بد نیست من خودم خیلی ادم استرسی هستم در طول مدت انتظار برای ویزا خیلی فکر و خیال میکردم.فکر میکنم این افکار بخاطر جو سازی و صحبت های دیگران باشه به نظر من همه چیز روتین و روی برنامه هست از لحظه ای که مصاجبه میکنی که خیلی ساده است اما انقد استرس ایجاد میکنن که ناخداگاه همه برنامه های ادم به هم میریزه به نظر من تمام این پروسه خیلی ساده و منظم هست تو این مدت تنها راه اینه که ادم مسافرت بره یا اینکه خودشو مشغول خوندن زبان یا دیدن فیلم بکنه چون سخت میگذره و اینم بگم به قول دوستان پروسه ویزا برای هر کس متفاوته و اگر مدارک کامل باشه دلیلی نداره برای ریجکت شدن اینم بگم چون نامه پذیرش من از هانوفر دیر رسید من درخواست ویزام را با دانشگاه بوخوم دادم همون دانشگاهی که خیلی از دوستان میگن ویزا نمیشه یا 50-50 هست به نظرم این صحبت کاملا غلطه امیدوارم همه دوستان این دوران رو بگذرونن و بدونن که بدون توجه به حرف دیگران کار خودتون را انجام بدید.

#ویزا

1)تاریخ مصاحبه: 10.05.2016
2 ) تاریخ اعلام نتیجه ویزا (تلفنی یا سایت) :  اول تلفن زدن بعد سایت نسون داد، ٣ یا ٤ هفته بعد از مصاحبه هم ویزام اومد
3) سن و رشته تحصیلی: ٢١، ریاضی
4) تاریخ امتحان : 25.07
5) در صورت وجود گپ تحصیلی آیا به سفارت اعلام کردید؟ بله
6) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ سفارت داشتید؟خیر
7) آیا تا بحال به کشورهای اتحادیه اروپا یا حوزه شنگن سفر داشتید؟ بله
8)توصیه یا توضیحات اضافی:  نمیدونم چی باید بنویسم
ولی ٥ ترم اینجا دانشگاه وفته بودم و به سفارت اعلام کردم

#ویزا

ادامه مطلب

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها